znak znak

Rímskokatolícka cirkev
Farnosť Suchá nad Parnou


Púť do Svätej zeme

V dňoch 3. – 10. apríla 2024 organizujeme farskú púť do Svätej zeme. Cena je 850 eur. Prihlásiť sa môžete na fare. Bližšie informácie na nástenke, na farskom fb alebo tu

1. sväté prijímanie 2024

termín: máj-jún 2024, bude upresnený Súbor si treba stiahnuť do PC a až potom vyplniť, z náhľadu sa môžu rozhádzať kolónky. prihláška na 1. sv. prijímanie V piatok 6.10.2023 po večernej sv. omši bude v kostole stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí.

Farnosť na Facebooku

Našu farnosť už môžete nájsť aj na facebook-u pod názvom Farnosť Suchá nad Parnou

Živé vysielanie z farnosti

Živé vysielanie sv. omší bude pokračovať každú nedeľu alebo sviatok. Vysielanie bude z farského Kostola svätého Martina z Tours v Suchej nad Parnou. Môžete to sledovať v priamom prenose zvyčajne v nedeľu o 10:30 alebo v týždni cez sviatky o 18:00 podľa oznamov na: Farnosť Suchá nad Parnou Vysielanie bude ako pripravená akcia, vysielanie začne 15 min. pred sv. omšou. Kto nemal možnosť živého sledovania, môže si to pozrieť zo záznamu vo videách na YouTube. Záznamy budú po mesiaci odstránené.

Pre snúbencov

Milí snúbenci! Ak máte záujem o to, aby Váš svadobný obrad bol sprijemnený spevom miestneho zboru Laudate, prosime Vás, aby ste nás kontaktovali s časovou rezervou aspoň 1 mesiac. Za pochopenie ďakujeme. dirigentka Alena Marhavá 0910 / 797 354 organista Jaroslav Babiš 0915 / 119 390 Tešíme sa na Vás LAUDATE Pokiaľ si želáte, aby váš obrad bol prenášaný na YouTube, dajte vedieť p. farárovi alebo p. kostolníčke. Stačí týždeň vopred.

Valid XHTML 1.0 Transitional
Created & designed by Spusta (c) 2008.
All rights reserved.