znak znak

Rímskokatolícka cirkev
Farnosť Suchá nad Parnou

1. sväté prijímanie 2024

termín: 12. máj 2024 Súbor si treba stiahnuť do PC a až potom vyplniť, z náhľadu sa môžu rozhádzať kolónky. prihláška na 1. sv. prijímanie V piatok 6.10.2023 po večernej sv. omši bude v kostole stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí. Vo štvrtok 11.4.2024 po večernej sv. omši o 19:00 hod. bude v kostole stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí.

Birmovka

Začína sa prihlasovanie k novej príprave na birmovku. Prihlásiť sa môžu žiaci ôsmeho a deviateho ročníka ZŠ. Prihlášky nájdete v sakristii do začiatku februára 2024. V piatok 26.4.2024 bude po večernej sv. omši v kostole stretnutie birmovancov.

Farnosť na Facebooku

Našu farnosť už môžete nájsť aj na facebook-u pod názvom Farnosť Suchá nad Parnou

Živé vysielanie z farnosti

Živé vysielanie sv. omší bude pokračovať každú nedeľu alebo sviatok. Vysielanie bude z farského Kostola svätého Martina z Tours v Suchej nad Parnou. Môžete to sledovať v priamom prenose zvyčajne v nedeľu o 10:30 alebo v týždni cez sviatky o 18:00 podľa oznamov na: Farnosť Suchá nad Parnou Vysielanie bude ako pripravená akcia, vysielanie začne 15 min. pred sv. omšou. Kto nemal možnosť živého sledovania, môže si to pozrieť zo záznamu vo videách na YouTube. Záznamy budú po mesiaci odstránené.

Pre snúbencov

Milí snúbenci! Ak máte záujem o to, aby Váš svadobný obrad bol sprijemnený spevom miestneho zboru Laudate, prosime Vás, aby ste nás kontaktovali s časovou rezervou aspoň 1 mesiac. Za pochopenie ďakujeme. dirigentka Alena Marhavá 0910 / 797 354 organista Jaroslav Babiš 0915 / 119 390 Tešíme sa na Vás LAUDATE Pokiaľ si želáte, aby váš obrad bol prenášaný na YouTube, dajte vedieť p. farárovi alebo p. kostolníčke. Stačí týždeň vopred.

Valid XHTML 1.0 Transitional
Created & designed by Spusta (c) 2008.
All rights reserved.